Swoppster w skrócie

Ruch to zdrowie! Naturalny ruch daje radość

Aby ciało i umysł rozwijały się prawidłowo, rosnący organizm potrzebuje wielu ćwiczeń. Ruch pobudza zmysły (a więc mózg), wzmacnia mięśnie i więzadła kręgosłupa. Zapobiega wadom postawy w dorosłym życiu.

Swoppster wspiera naturę dziecka!

Zwyczajne meble dla dzieci ograniczają rozwój ich naturalnego potencjału ruchowego. Dlatego firma Aeris stworzyła specjalne dynamiczne krzesełko Swoppster, opracowane dla dzieci w wieku szkolnym – z unikalnym ruchem 3D.
Teraz można dostosować krzesło do dziecka, a nie odwrotnie!

Dlaczego Swoppster? 6 argumentów:

  • Zapewnia więcej ruchu niż inne krzesła.
  • Wspomaga uczenie się, uwagę i koncentrację.
  • Rozładowuje napięcia fizyczne i emocjonalne.
  • Zapobiega wadom postawy, wzmacnia mięśnie grzbietu, uczy równowagi.
  • Krzesło można dostosowywać indywidualnie do rozmiarów dziecka i jego masy.
  • Daje radość i poprawia samopoczucie.

Właściwe siedzenie = nauka postawy

Na Swoppsterze dziecko się nie garbi. Elastyczność boczna sprawia, że siedzenie dopasowuje się do ruchów użytkownika – a nie odwrotnie. Tak więc krzesło powraca w pozycji pionowej, nawet gdy dziecko bawi się przy biurku, maluje czy odrabia lekcje. Za pomocą dźwigni pod siedzeniem można w łatwy sposób ustawić właściwą wysokość.

Siedzenie bez ruchu prowadzi do chorób. Siedzenie w ruchu podtrzymuje zdrowie!

Regulacja wysokości
Za pomocą dźwigni pod fotelem każde dziecko może łatwo dostosować Swoppstera do żądanej wysokości: od 32 do 47,5 cm od podłogi.
Możliwość oscylacji, ruch pionowy
Elastyczność w górę i w dół wraz z ruchem do przodu/tyłu i na boki zapewniają wyjątkowy ruch 3D. Skłania to dziecko do ciągłych zmian postawy ciała.
Elastyczność boczna
Specjalnie opracowane połączenie w dolnej części kolumny centralnej powoduje, że siedzisko naturalnie dostosowuje się do ruchów dziecka i zapobiega garbieniu się.

Bycie aktywnym = bycie zdrowym = bycie inteligentnym

Ruch jest podstawą rozwoju umysłowego dziecka, ponieważ stymuluje tworzenie nowych połączeń neuronowych. Dzięki stałej aktywności na Swoppsterze cały organizm – a szczególnie mózg – jest lepiej ukrwiony i dotleniony.
Swoppster zwiększa uważność i zdolność koncentracji.

Dynamika czyni silnym!

Swoppster zachęca do zmian pozycji, a dzięki temu wzmacnia mięśnie, wspiera dobrą postawę ciała, zapobiega skoliozie i bólom pleców.

Autoryzowany Partner firmy Aeris od 2007 roku.

© Aeris  |  © Marek Juszczak